Abonelik Şartları

Abonelik Şartları

Aşağıda şartlarını okuyacağınız anlaşma, yarisrehberi.com üyelerine hangi şartlarda hizmet vereceğini belirler.

17 Ekim 2018 - 22:46 - Güncelleme: 24 Ekim 2018 - 23:10

Aşağıda şartlarını okuyacağınız anlaşma, yarisrehberi.com‘un üyelerine hangi şartlarda hizmet vereceğini belirler. yarisrehberi.com aşağıdaki anlaşma şartlarına uyulmadığı takdirde şahısların üyeliklerini dondurma, iptal etme hakkını saklı tutar. Üye olan her birey aşağıdaki anlaşmanın bütün şartlarını otomatik olarak okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 

1 - Sitemiz hiçbir kimseye altılı tutturma garantisi vermez.  Bedel ve ödeme: Deneme grubu üyelik ücrete tabii degildir. üyelikler ise ücrete tabi olup ödemeler 1 aylık, 2, aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık olarak banka havalesi ile yapılır. yarisrehberi.com üyelik ücretlerini dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
2 - Üyelik anlaşması şartları: yarisrehberi.com tarafından bilgi formunu eksiksiz ve geçerli olarak dolduran üyelik hakkı sağlar. Geçerli ve aktif olan bir e-mail adresi bildirilmesi zorunludur. Adreslerin doğruluğu üyelerin kendi sorumluluğundadır.
3 - Üyelerin, Sitede yayınlanan tahmin ve analizleri, istatistikleri ve kombinasyon gruplarını kullanarak ikramiye kazanmaları veya kaybetmeleri durumunda yarisrehberi.com sitesi sorumlu değildir.


4- 18 yaşından küçük çocuklar sitemize üye olamazlar. Bu tür kullanıcıların üye olduğunun öğrenildiği durumlarda bu kişilerin üyelikleri yarisrehberi.com tarafından iptal edilir.
 

5 - yarisrehberi.com üyenin, üyelik başvurusuna yazdığı her bilgiyi doğru olarak kabul eder. Bu bilgilerin yanlış olmasından dolayı meydana gelebilecek herhangi bir teknik ve/veya kanuni arzdan sorumlu değildir.
6 - Anlaşma hakkında: yarisrehberi.com, bu anlaşmanın herhangi bir maddesini değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Üye olan her birey ya da kurum, bu maddeleri okumuş kabul edilir ve sonradan hiç bir itiraza mahal verilmez.
7 - Kullanıcı kodu ve şifresi kişisel kullanım içindir ve aynı anda farklı bilgisayarlarda aynı kullanıcı kodunun kullanımı durumunda bu üyelik iptal olur .
8 - Kullanıcılar; üye olmakla bu anlaşma koşullarını anlayıp kabul ettiğini onaylamış sayılırlar.

Kaynak: Yarış Rehberi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu’nu TULPARHAN kazandı
Yurtbaşı Belediye Başkanlığı Koşusu’nu TULPARHAN kazandı
6 Ocak İzmir yarışını yine yakaladık
6 Ocak İzmir yarışını yine yakaladık